YÜKLENİYOR...

Hizmetler / Dağıtım

Dağıtım

 

 

Korkmaz Asakın Kargo Dağıtım Hizmeti:

Siz müşterilerimizin dağıtım ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ve kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinen Korkmaz Asakın Kargo Dağıtım hizmeti geniş şehir içi dağıtım filosu ile Gaziantep ve İstanbul içerisinde göndermiş olduğunuz her türlü ticari emtianız, yükünüz, eşyanız, bayie ulaştırmak istediğiniz ürününüz, her türlü gönderiniz (davetiye, bilet, broşür, katalog, duyuru, süreli yayın, dergi, bülten, kredi kartı, banka kartları, fatura, hesap özeti, promosyon vb. hariç ) toplu gönderileriniz; güvenli, sistemli, hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılır.

  1. Gönderilerinizin adedi, hacmi, dağıtım alanı, dağıtım süresi, ve teslim şekline göre firmanıza özel hazırlanan fiyat ve hizmet teklifimizi onaylamanızın ardından operasyonel süreçler işlemeye başlar.
  2. Gönderileriniz, bize ulaştığı andan itibaren Gaziantep il sınırları içerisinde en geç 3 saat içinde, ilçe ve köylerine aynı gün içersinde teslim edilir. İstanbul da ise aynı gün içerisinde teslimatları gerçekleştirilir.
  3. Alıcı kişi ve adres bilgileri sizden alınır. Böylelikle gönderilerinizin sistematik şekilde dağıtımı yapılır.
  4. Seçtiğiniz dağıtım şekline göre teslimatlar gerçekleştirilir. Dağıtım sonucunda teslim bilgileri ve varsa iade gönderiler gerekçeleri ile birlikte raporlanır.

Özel İmzalı Raporlu Dağıtım

Sadece alıcı olarak belirtilen kişiye, imza ve kimlik bilgileri alınarak yapılan teslim şeklidir. İlgili alıcı belirtilen adreste bulunamadığı taktirde başka bir kişiye teslim yapılmaz ve ikinci kez dağıtım kapsamına alınır. İkinci ziyarette de teslimatın gerçekleşememesi halinde göndericiden gelecek talimat doğrultusunda hareket edilir. Dağıtım sonrası gönderene teslim raporu verilir.

İmzalı Raporlu Dağıtım

Gönderinin yapıldığı adreste gerçek alıcı bulunmadığı taktirde, yetkili* bir kişiye kimlik bilgileri, imza ve/veya kaşe alınarak yapılan dağıtım şeklidir. Dağıtım sonrasında gönderene teslim raporu verilir.

* İş yerinde; iş arkadaşı, sekreterya, muhaberat bölümü. Ev teslimatlarında; 18 yaşını doldurmuş birinci dereceden yakını.

Adresli - İmzasız Dağıtım

Alıcıların kendisine ya da iş yerine, kimlik dökümü, imza alınmadan yapılan dağıtım şeklidir. Bu tür dağıtım şeklinde teslimat sonrasında gönderene, teslim adedi ve bölgesi konusunda raporlama yapılır.

Not: Hizmetlerimiz ve operasyonel süreçlerimiz hakkında daha fazla bilgi için
0342 241 41 90 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.